Rejestracja internetowa

UWAGA!!!!!!!!
INFORMUJEMY, ŻE REJESTRACJA INTERNETOWA ZOSTAJE ZAWIESZONA. DO ODWOŁANIA.

***********************************************************************

ZASADY REJESTRACJI ON-LINE

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej REMEDIS uruchomił usługę e-rejestracji, która umożliwia rejestrowanie na wizyty do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej (dla osób, które złożyły deklarację wyboru naszego podmiotu realizującego usługi w tym zakresie) drogą elektroniczną. Posiadając dane do logowania, można dokonać rejestracji z tygodniowym wyprzedzeniem. W piątki od godz. 19:00 zostają uruchamiane nowe terminy na kolejny tydzień. Prosimy nie rejestrować więcej niż jednej wizyty w danym tygodniu, chyba, że jest konieczność wizyty kontrolnej. W przypadku rejestracji jednego Pacjenta na cały tydzień, konto internetowe zostanie zablokowane.

Przed dokonaniem rejestracji, prosimy o sprawdzenie specjalizacji lekarza (np. PEDIATRA przyjmuje TYLKO dzieci) https://remedis.org/o-nas/personel/

 

Warunkiem utworzenia konta w systemie jest posiadanie adresu poczty elektronicznej (e-mail) oraz wizyta w rejestracji NZOZ REMEDIS, gdzie zostaną wygenerowane dane do logowania. Rodzice i opiekunowie prawni mogą również uzyskać dostęp do usługi dla swoich dzieci, czy osób pozostających pod ich opieką. Z uwagi na przepisy ustawy o ochronie danych osobowych, każda osoba otrzymuje odrębny login i hasło dostępu do aplikacji.

 

Regulamin – regulamin korzystania z rejestracji internetowej

Pomoc – instrukcja korzystania z rejestracji internetowej

Kontakt – dane kontaktowe z przychodnią

Informacja dla Pacjenta o przetwarzaniu danych osobowych.pdf

ZALOGUJ SIĘ